Shokrinia
Shokrinia
زندگی و نحوه شهادت شهید مهدی نوروزی یک استثناء بود
شکری نیا:

زندگی و نحوه شهادت شهید مهدی نوروزی یک استثناء بود

یکی از دوستان شهید مهدی نوروزی، این شهید والا مقام را افتخاری برای جهان اسلام عنوان کرد و گفت: زندگی و نحوه شهادت وی یک استثناء بود.

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم رونمایی از نرم افزار «شیر سامرا» پیش از ظهر چهار شنبه با حضور خانواده شهید مهدی نوروزی، دوستان وی و جمعی از مسئولان استانی در تالار غدیر کرمانشاه برگزار شد.

رسول شکری نیا از دوستان شهید مهدی نوروزی، در این مراسم اظهار داشت: شهدا کسانی هستند که راه حق را به خوبی شناخته و هستی خود را در این راه تقدیم کرده اند.

وی شجاعت را یکی از خصلت های بارز شهید نوروزی عنوان کرد و افزود: این شهید والا مقام در راه حفظ و حراست از ارزش های والای اسلام و انقلاب با تمام توان تلاش کرد و کوچکترین هراسی به خود راه نداد.

وی تصریح کرد: رسیدن به مقام شهادت نیازمند پیمودن مسیری روشن بوده و این افتخاری است که هر کسی توان رسیدن به آن را ندارد.

وی خاطر نشان کرد: شهید نوروزی همچنین در استفاده از بیت المال دقت بسیاری به خرج می داد و در این رابطه بسیار حساس بود.

شکری بر ادامه راه شهدای اسلام از جمله شهید مهدی نوروزی تاکید کرد و گفت: امروز همه ما می توانیم با دست و قلب و زبان خود ادامه دهنده راه شهدا و حافظ ارزش های اسلامی باشیم.

رسول شکری نیا که از دوستان قدیمی شهید مهدی نوروزی است، این شهید والا مقام را افتخاری برای جهان اسلام عنوان کرد و گفت: زندگی و نحوه شهادت وی یک استثناء بود.

وی گفت: این شهید مدافع حرم با شهادت خود، به همه ما درس شجاعت و آزادگی داد.

شکری نیا همچنین مادر شهید نوروزی را به عنوان الگویی برای تمامی مادران عنوان کرد و گفت: این مادر گرانقدر به هنگام شهادت فرزندش از سردار سلیمانی خواست که اجازه دهد فرزند دیگرش را نیز به راهی که مهدی طی کرده بفرستد که این نشان از شکیبایی و بزرگی مادران ما دارد.


http://www.mehrnews.com/news/2500603


www.mersadnews.ir/news/221372


http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13931130000417Shokrinia
Shokrinia
 
ا Copyright © 2013 Shokrinia.ir All rights reserved ا

طراحی و تولید: گروه نرم افزاری ترنج